Ofis Taşıma Hizmetlerinin Direk Adresi CEM NAKLİYAT

Lider ve güvenilir bir taşıma hizmeti sunan firmamız özellikle İstanbul bölgesinde gerçekleştirmiş olduğu kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını tüm İstanbul bölgesine yaymıştır. Sektörün yapısını ve planlamasını dikkate alan CEM NAKLİYAT TAŞIMACILIK ekibini, araçlarını ve diğer tüm ekipmanlarını belli bir sistemde günümüz taşımacılık hizmetlerine göre organize etmektedir.Sadece şehir içi bölgelerinde ofis taşımacılığı değil şehirler arası bölgelerine de  hizmetlerini sunmaktadır.

Profesyonel ekibimizin yapmış olduğu tüm organizasyonlarda her zaman başarı sağlamıştır. Unutmayın başarılı ve güvenilir bi ekip ile çıkacağınız her yolda tek yapmanız gereken planlı ve programlı organize etmeniz. Bunu firmamızda sağlana 5 kişilik bir ekibimiz mevcuttur. Bu yüzden siz değerli iş ortaklarımıza takıldığınız yer noktada sizlere yardımcı olacak bir ekibimizin olduğunu asla unutmayın. İşin boyutu ne olursa olsun firmamız daima her konuda titiz bir çalışma sergilemektedir.

ALLİANZ Güvencesi İle Ofis Nakliye Hizmetleri

Firmamız taşımış olduğu tüm ofislerin mobilyalarından klasörlerine kadar her şeyi detaylı bir şekilde paketlemektedir. Paketlenen tüm malzemeler firmamızın güvencesinde sigortalanmaktadır.  Sigortalama işlemlerimizde her şey geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilmektedir.  Firmamızın yapmış olduğu tüm sigorta işlemleri taşınma işleminden bir gün öncesinden başlayarak taşınma işleminin bitmesinden bir hafta sonraya kadar sürmektedir. Detaylı bilgiyi firmamızın kurumsal web adresinden öğrenebilirsiniz. Firmamız hizmetlerinde ALLİANZ ile yapmış olduğu yeni anlaşmalar neticesinde artık 2017 yılından itibaren taşınan tüm ofislerin en ufak bir bardağına kadar sigorta hizmeti geçerli olacaktır. Bundan sonraki süreçlerde her türlü zarar ve ziyan 1 hafta içinde karşılanacaktır.

Şimdi Ara