ŞEHİR İÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT

CEM TAŞIMACILIK yılların vermiş olduğu tecrübe ile eşyalarınız minimum zarar maksimum koruma ile şehir içi ve şehirler arası en uygun fiyatlarla taşıyarak kaliteli hizmet sunan bir firmadır. Gerek taşıma esnasında gerekse taşınma sonrası herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için alanında uzman personel ile çalışılmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için tüm işlemler itina ile yapılmaktadır. Elemanlı veya elemansız, asansör ile taşıma yapılmaktadır. Sizde bu teferruatlı taşınma işini kolayca halletmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. En uygun fiyatı almak için aramanız yeterli .

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

1956’DAN BERİ ŞEHİRLERARASINDA EVDEN EVE HİZMETLERİ

CEM TAŞIMACILIK , yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven ile sektörde şehirler arası alanında önemli adımlar atmıştır. İstanbul’un en önemli nakliyat firmalarından biri olan CEM TAŞIMACILIK ,hizmetlerinde teknolojinin gelişmesi ve ülkemizde karayollarının hızlı gelişmesi ve yeni yolların, köprülerin, geçitlerin yapılması ile şehirlerarası taşımacılık hizmetleri bir anlamda kolaylaştı. Son zamanlarda evden eve nakliyat alanında önemli yatırımlar yapan CEM TAŞIMACILIK ; 81 ilde bu hizmetlerini detaylı bir şekilde bölge, bölge ayırarak müşterilerinin şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde geri çevirmemiştir. İsterseniz Edirne’den Kars’a isterseniz Bartın’dan Antalya’ya daima her bölgede hizmet verebileceğimiz araçlarımız mevcuttur.

EŞYA DEPOLAMA

Profesyonel eşya depolama hizmetlerini en iyi şekilde sizlere ulaştırmak için yoğun bir mesai harcamaktayız. Hem depolama hem de nakliyat faaliyetlerinde kaliteli bir şekilde hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. Ev eşyalarınızı güvende depolama imkanlarını sağlayan firmamız; sizlere hem Anadolu yakası hem de Avrupa yakasında depolama alanları tahsis etmektedir. Özel odalı sistemli ve güvenli depolarımızda özel indirimlerle depolama imkanlarımız mevcuttur.

Şimdi Ara